OPTUM CVX Case IH

niedziela, 10 stycznia 2016 23:32

W zakładzie w St. Valentin ruszyła produkcja gamy Optum CVX / Nowy kamień milowy marki Case IH z rewelacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi / Wyjątkowo korzystny stosunek mocy do masy własnej  / Wydajność, wszechstronność i niezawodność w nowej odsłonie.

Więcej…
 

Maszyna roku 2016 New Holland T7.315

piątek, 11 grudnia 2015 20:47

W trakcie targów Agritechnica 2015 marka New Holland została nagrodzona. Zupełnie nowy ciągnik T7.315 został uhonorowane niezwykle cenionym w branży tytułem „Machine of the Year 2016” (Maszyna roku 2016) przyznawanym przez jury składające się z 19 dziennikarzy reprezentujących czołowe Europejskie publikacje poświęcone maszynom rolniczym. Podczas przyznawania nagrody wzięto pod uwagę innowacje techniczne oraz korzyści dla klientów. Wśród kryteriów znalazły się nowatorskie funkcje, osiągi, wydajność, koszty eksploatacji, łatwość obsługi i komfort operatora.

Więcej…
 

Nowa Valtra serii N zdobywa nagrody na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej w Hanowerze

czwartek, 10 grudnia 2015 21:18

Zaledwie po kilku tygodniach od momentu prezentacji nowej serii N czwartej generacji, model N174 Versu zdobył jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień. Tytuł „Golden Tractor for Design 2016”, jest to wyróżnienie za najlepszą konstrukcję, budowę ciągników rolniczych.

Więcej…
 

Nowa kabina SkyView w ciągnikach Valtra z Serii N i T

środa, 02 grudnia 2015 16:52

Nowa kabina SkyView w ciągnikach z Serii N i T idealnie nadaje się do zastosowań w leśnictwie, jak i do wielu innych prac. Kabina SkyView posiada szyby z poliwęglanu oraz wycieraczkę zamontowaną na tylnym oknie dachowym. Metalowa konstrukcja rurowa chroni krawędzie dachu przed gałęziami i służy do zamontowania dodatkowych świateł roboczych oraz innego wyposażenia. Kabiny leśne Valtry są często montowane wraz z układem do jazdy tyłem TwinTrac.

Więcej…
 

Najnowsze ciągniki Valtra serii N

poniedziałek, 30 listopada 2015 10:47

Valtra wprowadza na rynek czwartą generację ciągników serii N. Czterocylindrowa seria N oferuje obecnie wiele tych samych rozwiązań cenionych przez klientów, które można było znaleźć u jej starszego brata, sześciocylindrowej serii T, która zaprezentowała swoją czwartą generację rok temu. Nowa seria T odniosła ogromny sukces, a teraz ta sama udana koncepcja jest wprowadzana w mniejszej klasie ciągników, która w swej kompaktowej konstrukcji skupia więcej funkcji niż wcześniej.

Więcej…
 

CASE IH MAGNUM 380 CVX ROWTRAC INNOWACYJNY PRODUKT ROLNICZY

poniedziałek, 30 listopada 2015 10:24

Case IH Magnum 380 CVX Rowtrac marki Case IH znalazł się wśród 21 najbardziej innowacyjnych w branży produktów, pozwalających polskim rolnikom osiągać większą efektywność. Ciągnik nagrodzony został tytułem „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015”. Przyznane po raz pierwszy wyróżnienia wręczone zostały na gali towarzyszącej III edycji konferencji dla branży rolniczej Narodowe wyzwania dla rolnictwa na Narodowym.

Więcej…
 

Ciągnik z fabrycznie montowanym ładowaczem czołowym

piątek, 27 listopada 2015 14:39

Ciągnik Multi marki STEYR dostępny jest obecnie w ofercie od ręki z fabrycznie montowanym ładowaczem czołowym. Dzięki temu Multi to dziś jedyny ciągnik STEYR, który oprócz konfiguracji gotowej do współpracy z ładowaczem można zamówić od razu z fabrycznie zamontowanymi ramionami ładowacza. Sprawdzony ładowacz EK 2200 marki Hydrac montuje się w fabryce w St. Valentin w autorskiej wersji STEYR (SF 3720). Specjalista ds. produktu w STEYR, Remo Müller, mówi z zadowoleniem:

Więcej…
 

Najlepszy ciągnik specjalistyczny 2016 roku

czwartek, 26 listopada 2015 21:32

Model SAME Frutteto S ActiveDrive otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy ciągnik specjalistyczny” w konkursie Ciągnik Roku 2016. Ta nagroda, przyznawana co roku przez panel 23 dziennikarzy z najważniejszych europejskich magazynów zajmujących się tematyką maszyn rolniczych potwierdza, że SAME Frutteto S ActiveDrive to najlepszy ciągnik specjalistyczny. Dla SAME to prestiżowe wyróżnienie to kolejne potwierdzenie czołowej pozycji w segmencie ciągników do winnic i sadów.

Więcej…
 

Deutz-Fahr Serii 6 Cshift - Maszyna roku 2016

czwartek, 26 listopada 2015 16:19

Gama modeli DEUTZ-FAHR Cshift Serii 6 została nagrodzona tytułem "Machine of the Year 2016" w kategorii ciągników wyższej klasy średniej. Nagrodę przyznano w trakcie targów Agritechnica odbywających się Hanoverze. Jury, w którego skład wchodzili dziennikarze branży rolniczej z wielu wydawnictw europejskich oraz przedstawiciele Deutscher Landwirtschaftsverlag DLV. Nagrody otrzymują najbardziej innowacyjne maszyny oferowane w sektorze rolniczym.

Więcej…
 

Innowacyjny system Driver Extended Eye

środa, 25 listopada 2015 20:36

Międzynarodowa komisja ekspertów przyznała marce DEUTZ-FAHR srebrny medal w konkursie Agritechnica Innovation Award 2015 za nową technologię o nazwie Driver Extended Eye - system bazujący na kamerach, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa jazdy w pracach rolniczych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 19