URSUS podpisał umowę na dostawę 3000 ciągników

wtorek, 24 września 2013 12:56

Firma URSUS S.A. zawarła z etiopską spółką Metals and Engineering Corporation (METEC) of Adama Agricultural Machinery Industry (AAMI) z siedzibą w Adama (Oromia, Etiopia) umowę na dostawę 3000 ciągników, wyposażenie centrów serwisowych oraz dostawę części zamiennych do ciągników. Wartość podpisanego kontraktu opiewa na łączną kwotę 90 mln USD i będzie realizowana na przestrzeni dwóch lat od momentu podpisania w/w umowy.

Więcej…
 

URSUS: podsumowanie I półrocza 2013 r.

piątek, 06 września 2013 11:58

W I półroczu 2013 r. spółka Ursus S.A. odnotowała 22 proc. spadek przychodów ze sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych, w porównaniu do pierwszego półrocza 2012 r. Spadek ten w znacznym stopniu pokrywa się ze spadkiem sprzedaży całego rynku Unii Europejskiej. Natomiast jego przyczyny leżą głównie w zahamowaniu sprzedaży na rynku krajowym, gdyż w omawianym okresie nastąpił 21 proc. wzrost sprzedaży eksportowej.

Więcej…
 

Nowe opony Firestone Maxi Traction Combine

czwartek, 22 sierpnia 2013 08:01

Nowe opony Firestone Maxi Traction Combine - wyjątkowo niezawodne i trwałe, cechujące się wysoką nośnością.

Marka Firestone wprowadziła na rynek nowe opony Maxi Traction Combine, których zadaniem jest spełnienie potrzeb dzisiejszych rolników. Oczekują oni niezawodności, by uniknąć przestojów w okresie żniw, wysokiej nośności ze względu na coraz cięższe maszyny rolnicze oraz minimalnego oddziaływania na glebę.

Więcej…
 

Oto nowa, królewska klasa – Case IH przedstawia nową serię Steiger i Quadtrac

piątek, 16 sierpnia 2013 17:06

Najwyższa siła pociągowa dla największych szerokości roboczych / duża powierzchnia kontaktu z podłożem ciągników Quadtrac niezależnie od zastosowania / wyjątkowy design i koncepcja konstrukcyjna / najnowsza technologia produkcji silników zapewnia znacznie większą wydajność przy znacznie mniejszym zużyciu paliwa.

Więcej…
 

Ursus uruchomił nowy kanał sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych

piątek, 16 sierpnia 2013 16:05

Teraz rolnicy mogą taki sprzęt nabyć w formie leasingu za pośrednictwem strony internetowej na portalu Lease-Broker.pl. Portal umożliwia prezentację, porównanie i wybór propozycji leasingu oraz złożenie wniosku o jego udzielenie. Proces odbywa się w czasie rzeczywistym i pozwala na dokonanie wstępnej oceny zdolności kredytowej leasingobiorcy przez internet.

Więcej…
 

Niesamowita jazda ciągnikiem

środa, 14 sierpnia 2013 13:29

Ciągnik stał się podstawowym narzędziem pracy w gospodarstwie rolnym. Ciężko sobie wyobrazić nowoczesne rolnictwo bez traktorów.

Więcej…
 

Ciągniki Maxxum CVX Efficient Power od Case IH

wtorek, 06 sierpnia 2013 17:58

Od premiery na targach Agritechnica 2013 w ofercie Case IH dostępny jest Maxxum CVX Efficient Power – model ciągnika z bezstopniową przekładnią CVX umożliwiający optymalizację kosztów i przeznaczony do wszechstronnych zastosowań.

Więcej…
 

URSUS w Sitnie

poniedziałek, 22 lipca 2013 16:00

W weekend 6-7 lipca 2013 w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Sitnie odbyła się XXVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Na tak dużej wystawie (ponad 300 wystawców), w rejonie o docenianej tradycji hodowlanej nie mogło zabraknąć Ursusa, który reprezentowany był przez firmy ROLTEX SIEDLISZCZE, ROLTEX KRASNYSTAW oraz TRAKTOR SERWIS LUBLIN.

Więcej…
 

Nowa linia ciągników SAME: Silver3 Continuo – galeria

sobota, 20 lipca 2013 09:56

Silver3 Continuo od SAME to nowa linia ciągników przeznaczonych do szerszego zakresu prac niż typowa uprawa, siew i zbiór, która oferuje technologię na miarę potrzeb. Taki jest Silver³ Continuo, nowy ciągnik charakteryzujący się idealną równowagą pomiędzy rozmiarami a możliwościami technicznymi.

Więcej…
 

Wyczynowa jazda ciągnikiem

środa, 17 lipca 2013 10:36

Nie od dziś wiadomo, że dobry ciągnik może wiele zdziałać. Szczególnie wtedy, gdy steruje nim doświadczony kierowca.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 19