URSUS na targach OMEK w Budapeszcie

czwartek, 26 września 2013 10:59

W Budapeszcie odbyły się targi OMEK. Polska była w tym roku krajem partnerskim tych targów. To już 75 edycja targów, którą wspólnie otworzyli premier Republiki Węgierskiej Viktor Orban, podsekretarz stanu w MRiRW Jarosław Wojtowicz oraz minister rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich Republiki Węgierskiej Sandor Fazekas. Jest to jedna z największych tego typu imprez rolno-spożywczych w tym kraju.


Dealer URSUS S.A., firma AGRO-BOMA wystawiła 4 ciągniki: 5044, 8014, 10014, 11024 oraz prasę zwijającą, przyczepę i rozrzutnik URSUS. Pojawiła się również maszyna do produkcji peletów. Firma AGRO-BOMA przygotowała prezentację multimedialną, która w połączeniu z 2 profesjonalnymi filmami o marce URSUS była prezentowana na dużym telebimie.

Wielką atrakcją okazała się uruchomiona gra symulacyjna FARMING SIMULATOR 2013 – edycja URSUS, w której dowolnie można było szaleć wybranymi modelami ciągników z gamy producenta. Symulator ten był niezmiernie oblegana przez nastolatków, cieszył się także sporym zainteresowaniem wśród osób dorosłych.

Stoisko odwiedziło niezmiernie liczne grono zwiedzających. Przejawiali oni bardzo duże zainteresowanie prezentowanymi maszynami oraz całą marką URSUS. W drugim dniu targów stoisko firmy odwiedził również Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisław Kalemba wraz z towarzysząca mu delegacją.

Źródło: URSUS S.A.