Maszyny

Nowe opony Firestone Maxi Traction Combine

czwartek, 22 sierpnia 2013 08:01

Nowe opony Firestone Maxi Traction Combine - wyjątkowo niezawodne i trwałe, cechujące się wysoką nośnością.

Marka Firestone wprowadziła na rynek nowe opony Maxi Traction Combine, których zadaniem jest spełnienie potrzeb dzisiejszych rolników. Oczekują oni niezawodności, by uniknąć przestojów w okresie żniw, wysokiej nośności ze względu na coraz cięższe maszyny rolnicze oraz minimalnego oddziaływania na glebę.

Więcej…
 

Ursus uruchomił nowy kanał sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych

piątek, 16 sierpnia 2013 16:05

Teraz rolnicy mogą taki sprzęt nabyć w formie leasingu za pośrednictwem strony internetowej na portalu Lease-Broker.pl. Portal umożliwia prezentację, porównanie i wybór propozycji leasingu oraz złożenie wniosku o jego udzielenie. Proces odbywa się w czasie rzeczywistym i pozwala na dokonanie wstępnej oceny zdolności kredytowej leasingobiorcy przez internet.

Więcej…
 

Niesamowita jazda ciągnikiem

środa, 14 sierpnia 2013 13:29

Ciągnik stał się podstawowym narzędziem pracy w gospodarstwie rolnym. Ciężko sobie wyobrazić nowoczesne rolnictwo bez traktorów.

Więcej…
 

Ciągniki Maxxum CVX Efficient Power od Case IH

wtorek, 06 sierpnia 2013 17:58

Od premiery na targach Agritechnica 2013 w ofercie Case IH dostępny jest Maxxum CVX Efficient Power – model ciągnika z bezstopniową przekładnią CVX umożliwiający optymalizację kosztów i przeznaczony do wszechstronnych zastosowań.

Więcej…
 

URSUS w Sitnie

poniedziałek, 22 lipca 2013 16:00

W weekend 6-7 lipca 2013 w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Sitnie odbyła się XXVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Na tak dużej wystawie (ponad 300 wystawców), w rejonie o docenianej tradycji hodowlanej nie mogło zabraknąć Ursusa, który reprezentowany był przez firmy ROLTEX SIEDLISZCZE, ROLTEX KRASNYSTAW oraz TRAKTOR SERWIS LUBLIN.

Więcej…
 

Nowa linia ciągników SAME: Silver3 Continuo – galeria

sobota, 20 lipca 2013 09:56

Silver3 Continuo od SAME to nowa linia ciągników przeznaczonych do szerszego zakresu prac niż typowa uprawa, siew i zbiór, która oferuje technologię na miarę potrzeb. Taki jest Silver³ Continuo, nowy ciągnik charakteryzujący się idealną równowagą pomiędzy rozmiarami a możliwościami technicznymi.

Więcej…
 

Wyczynowa jazda ciągnikiem

środa, 17 lipca 2013 10:36

Nie od dziś wiadomo, że dobry ciągnik może wiele zdziałać. Szczególnie wtedy, gdy steruje nim doświadczony kierowca.

Więcej…
 

URSUS w Etiopii

poniedziałek, 01 lipca 2013 15:18

W dniach od 20 do 24 czerwca URSUS S.A. uczestniczy w targach rolniczych odbywających się w centrum wystawienniczym stolicy Etiopii, Addis Abebie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia»

Strona 9 z 9